A-klasa » Grupa 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Kolejka 1 - 26-27 sierpnia |
Zieleń Żelisławice | 2-1 | Tęcza Gowarczów | |
GLKS Fałków | 3-1 | Gród Ćmińsk | |
Górnik Miedzianka | 1-1 | Zryw Łopuszno | |
Samson Samsonów | 1-2 | Victoria Górki Szczukowskie | |
Lechia II Strawczyn | 0-6 | Heko Czermno | |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 1-1 | Partyzant Radoszyce | |
przełożony |
Kolejka 2 - 2-3 września |
Tęcza Gowarczów | 1-5 | Partyzant Radoszyce | |
Heko Czermno | 5-1 | Ruch Skarżysko-Kamienna | |
Victoria Górki Szczukowskie | 1-0 | Lechia II Strawczyn | |
Zryw Łopuszno | 3-0 | Samson Samsonów | |
Gród Ćmińsk | 1-3 | Górnik Miedzianka | |
Zieleń Żelisławice | 1-1 | GLKS Fałków |
Kolejka 3 - 9-10 września |
GLKS Fałków | 4-2 | Tęcza Gowarczów | |
Górnik Miedzianka | 1-2 | Zieleń Żelisławice | |
Samson Samsonów | 4-1 | Gród Ćmińsk | |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 1-2 | Victoria Górki Szczukowskie | |
Partyzant Radoszyce | 3-3 | Heko Czermno | |
Zryw Łopuszno | 3-2 | Lechia II Strawczyn |
Kolejka 4 - 16-17 września |
Tęcza Gowarczów | 3-1 | Heko Czermno | |
Victoria Górki Szczukowskie | 1-2 | Partyzant Radoszyce | |
Zryw Łopuszno | 4-0 | Ruch Skarżysko-Kamienna | |
Gród Ćmińsk | 5-0 | Lechia II Strawczyn | |
Zieleń Żelisławice | 1-1 | Samson Samsonów | |
GLKS Fałków | 2-1 | Górnik Miedzianka |
Kolejka 5 - 23-24 września |
Górnik Miedzianka | 5-2 | Tęcza Gowarczów | |
Samson Samsonów | 3-1 | GLKS Fałków | |
Lechia II Strawczyn | 1-3 | Zieleń Żelisławice | |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 1-2 | Gród Ćmińsk | |
Partyzant Radoszyce | 3-1 | Zryw Łopuszno | |
Heko Czermno | 2-0 | Victoria Górki Szczukowskie |
Kolejka 6 - 30 września-1 października |
Tęcza Gowarczów | 1-2 | Victoria Górki Szczukowskie | |
Zryw Łopuszno | 0-2 | Heko Czermno | |
Gród Ćmińsk | 2-2 | Partyzant Radoszyce | |
Zieleń Żelisławice | 3-1 | Ruch Skarżysko-Kamienna | |
GLKS Fałków | 3-0 | Lechia II Strawczyn | |
Górnik Miedzianka | 2-2 | Samson Samsonów |
Kolejka 7 - 7-8 października |
Samson Samsonów | 1-1 | Tęcza Gowarczów | |
Lechia II Strawczyn | 0-4 | Górnik Miedzianka | |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 1-0 | GLKS Fałków | |
Partyzant Radoszyce | 3-1 | Zieleń Żelisławice | |
Heko Czermno | 1-0 | Gród Ćmińsk | |
Victoria Górki Szczukowskie | 1-1 | Zryw Łopuszno |
Kolejka 8 - 14-15 października |
Tęcza Gowarczów | 4-0 | Zryw Łopuszno | |
Gród Ćmińsk | 0-2 | Victoria Górki Szczukowskie | |
Zieleń Żelisławice | 2-4 | Heko Czermno | |
GLKS Fałków | 0-0 | Partyzant Radoszyce | |
Górnik Miedzianka | 1-0 | Ruch Skarżysko-Kamienna | |
Samson Samsonów | 3-1 | Lechia II Strawczyn |
Kolejka 9 - 21-22 października |
Lechia II Strawczyn | 2-2 | Tęcza Gowarczów | |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 1-1 | Samson Samsonów | |
Partyzant Radoszyce | 1-0 | Górnik Miedzianka | |
Heko Czermno | 4-0 | GLKS Fałków | |
Victoria Górki Szczukowskie | 0-0 | Zieleń Żelisławice | |
Zryw Łopuszno | 1-0 | Gród Ćmińsk |
Kolejka 10 - 28-29 października |
Tęcza Gowarczów | 1-1 | Gród Ćmińsk | |
Zieleń Żelisławice | 0-1 | Zryw Łopuszno | |
GLKS Fałków | 2-1 | Victoria Górki Szczukowskie | |
Górnik Miedzianka | 0-4 | Heko Czermno | |
Samson Samsonów | 1-0 | Partyzant Radoszyce | |
Lechia II Strawczyn | 6-1 | Ruch Skarżysko-Kamienna |
Kolejka 11 - 4-5 listopada |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 3-1 | Tęcza Gowarczów | |
Partyzant Radoszyce | 3-1 | Lechia II Strawczyn | |
Heko Czermno | 2-1 | Samson Samsonów | |
Victoria Górki Szczukowskie | 4-1 | Górnik Miedzianka | |
Zryw Łopuszno | 2-2 | GLKS Fałków | |
Gród Ćmińsk | 4-2 | Zieleń Żelisławice |
Kolejka 12 - 1 kwietnia |
Tęcza Gowarczów | 1-2 | Zieleń Żelisławice | |
Gród Ćmińsk | 0-1 | GLKS Fałków | |
Zryw Łopuszno | 0-0 | Górnik Miedzianka | |
Victoria Górki Szczukowskie | 1-0 | Samson Samsonów | |
Heko Czermno | 3-0 | Lechia II Strawczyn | |
(wo) | |||
Partyzant Radoszyce | 4-0 | Ruch Skarżysko-Kamienna |
Kolejka 13 - 15 kwietnia |
Partyzant Radoszyce | 4-1 | Tęcza Gowarczów | |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 0-3 | Heko Czermno | |
Lechia II Strawczyn | 0-3 | Victoria Górki Szczukowskie | |
(wo) | |||
Samson Samsonów | 3-0 | Zryw Łopuszno | |
Górnik Miedzianka | 0-1 | Gród Ćmińsk | |
GLKS Fałków | 1-3 | Zieleń Żelisławice |
Kolejka 14 - 22 kwietnia |
Lechia II Strawczyn | 0-3 | Zryw Łopuszno | |
(wo) | |||
Tęcza Gowarczów | 2-2 | GLKS Fałków | |
Zieleń Żelisławice | 1-0 | Górnik Miedzianka | |
Gród Ćmińsk | 0-0 | Samson Samsonów | |
Victoria Górki Szczukowskie | 0-1 | Ruch Skarżysko-Kamienna | |
Heko Czermno | 0-0 | Partyzant Radoszyce |
Kolejka 15 - 29 kwietnia |
Heko Czermno | 8-0 | Tęcza Gowarczów | |
Partyzant Radoszyce | 4-1 | Victoria Górki Szczukowskie | |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 0-0 | Zryw Łopuszno | |
Lechia II Strawczyn | 0-3 | Gród Ćmińsk | |
(wo) | |||
Samson Samsonów | 1-0 | Zieleń Żelisławice | |
Górnik Miedzianka | 1-3 | GLKS Fałków |
Kolejka 16 - 6 maja |
Tęcza Gowarczów | 1-0 | Górnik Miedzianka | |
GLKS Fałków | 2-0 | Samson Samsonów | |
Zieleń Żelisławice | 3-0 | Lechia II Strawczyn | |
(wo) | |||
Gród Ćmińsk | 4-3 | Ruch Skarżysko-Kamienna | |
Zryw Łopuszno | 0-4 | Partyzant Radoszyce | |
Victoria Górki Szczukowskie | 2-1 | Heko Czermno |
Kolejka 17 - 13 maja |
Victoria Górki Szczukowskie | 0-0 | Tęcza Gowarczów | |
Heko Czermno | 6-0 | Zryw Łopuszno | |
Partyzant Radoszyce | 3-2 | Gród Ćmińsk | |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 2-4 | Zieleń Żelisławice | |
Lechia II Strawczyn | 0-3 | GLKS Fałków | |
(wo) | |||
Samson Samsonów | 3-0 | Górnik Miedzianka |
Kolejka 18 - 20 maja |
Tęcza Gowarczów | 2-2 | Samson Samsonów | |
Górnik Miedzianka | 3-0 | Lechia II Strawczyn | |
(wo) | |||
GLKS Fałków | 1-0 | Ruch Skarżysko-Kamienna | |
Zieleń Żelisławice | 0-3 | Partyzant Radoszyce | |
Gród Ćmińsk | 0-2 | Heko Czermno | |
Zryw Łopuszno | 0-3 | Victoria Górki Szczukowskie |
Kolejka 19 - 27 maja |
Zryw Łopuszno | 1-1 | Tęcza Gowarczów | |
Victoria Górki Szczukowskie | 0-1 | Gród Ćmińsk | |
Heko Czermno | 5-0 | Zieleń Żelisławice | |
Partyzant Radoszyce | 3-0 | GLKS Fałków | |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 4-3 | Górnik Miedzianka | |
Lechia II Strawczyn | 0-3 | Samson Samsonów | |
(wo) |
Kolejka 20 - 3 czerwca |
Tęcza Gowarczów | 3-0 | Lechia II Strawczyn | |
(wo) | |||
Samson Samsonów | 3-0 | Ruch Skarżysko-Kamienna | |
Górnik Miedzianka | 0-2 | Partyzant Radoszyce | |
GLKS Fałków | 1-3 | Heko Czermno | |
Zieleń Żelisławice | 1-0 | Victoria Górki Szczukowskie | |
Gród Ćmińsk | 0-3 | Zryw Łopuszno |
Kolejka 21 - 10 czerwca |
Gród Ćmińsk | 0-2 | Tęcza Gowarczów | |
Zryw Łopuszno | 6-3 | Zieleń Żelisławice | |
Victoria Górki Szczukowskie | 0-0 | GLKS Fałków | |
Heko Czermno | 6-0 | Górnik Miedzianka | |
Partyzant Radoszyce | 1-0 | Samson Samsonów | |
Ruch Skarżysko-Kamienna | 3-0 | Lechia II Strawczyn | |
(wo) |
Kolejka 22 - 17 czerwca |
Tęcza Gowarczów | 4-1 | Ruch Skarżysko-Kamienna | |
Lechia II Strawczyn | 0-3 | Partyzant Radoszyce | |
(wo) | |||
Samson Samsonów | 0-4 | Heko Czermno | |
Górnik Miedzianka | 1-0 | Victoria Górki Szczukowskie | |
GLKS Fałków | 1-2 | Zryw Łopuszno | |
Zieleń Żelisławice | 0-0 | Gród Ćmińsk |
TABELA
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Heko Czermno | 22 | 56 | 18 | 2 | 2 | 75-13 | 10 | 1 | 0 | 42-2 | 8 | 1 | 2 | 33-11 | ||||||
2. | Partyzant Radoszyce | 22 | 53 | 16 | 5 | 1 | 54-16 | 10 | 1 | 0 | 32-10 | 6 | 4 | 1 | 22-6 | ||||||
3. | GKS Fałków | 22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 33-30 | 7 | 1 | 3 | 20-13 | 3 | 4 | 4 | 13-17 | ||||||
4. | Zieleń Żelisławice | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 34-37 | 5 | 3 | 3 | 14-12 | 5 | 1 | 5 | 20-25 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1-0 |
5. | Victoria Górki Szczukowskie | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 26-20 | 4 | 4 | 3 | 10-7 | 6 | 0 | 5 | 16-13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0-1 |
6. | Samson Samsonów | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 33-25 | 8 | 1 | 2 | 23-10 | 1 | 5 | 5 | 10-15 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-3 |
7. | Zryw Łopuszno | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 32-36 | 5 | 3 | 3 | 20-17 | 4 | 3 | 4 | 12-19 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-3 |
8. | Tęcza Gowarczów | 22 | 25 | 6 | 7 | 9 | 36-46 | 5 | 3 | 3 | 23-16 | 1 | 4 | 6 | 13-30 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-1 |
9. | Gród Ćmińsk | 22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 28-34 | 3 | 2 | 6 | 16-20 | 4 | 2 | 5 | 12-14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-3 |
10. | Górnik Miedzianka | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 27-40 | 4 | 2 | 5 | 15-17 | 2 | 1 | 8 | 12-23 | ||||||
11. | Ruch Skarżysko-Kamienna | 22 | 18 | 5 | 3 | 14 | 25-52 | 4 | 3 | 4 | 17-17 | 1 | 0 | 10 | 8-35 | ||||||
12. | Lechia II Strawczyn | 22 | 4 | 1 | 1 | 20 | 13-67 | 1 | 1 | 9 | 9-34 | 0 | 0 | 11 | 4-33 | ||||||
Lechia II Strawczyn wycofała się po rundzie jesiennej. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Heko Czermno | ||||||||||||
2 | Partyzant Radoszyce | ||||||||||||
3 | GKS Fałków | ||||||||||||
4 | Zieleń Żelisławice | ||||||||||||
5 | Victoria Górki Szczukowskie | ||||||||||||
6 | Samson Samsonów | ||||||||||||
7 | Zryw Łopuszno | ||||||||||||
8 | Tęcza Gowarczów | ||||||||||||
9 | Gród Ćmińsk | ||||||||||||
10 | Górnik Miedzianka | ||||||||||||
11 | Ruch Skarżysko-Kamienna | ||||||||||||
12 | Lechia II Strawczyn |
|
GKS Gród Ćmińsk | 5:0 | Sokół Rykoszyn |
2014-11-09, 13:00:00 Ćmińsk |
||
relacja » |
|
|||||||||
|
Najbliższa kolejka 14 |
dzisiaj: 13, wczoraj: 45
ogółem: 872 036
statystyki szczegółowe